Філософія Svarog

Наші цінності
“Svarog - це не про компанію,
Svarog - це про людей”
Засновники

Наша команда – це об’єднання людей: професіоналів, ентузіастів, романтиків і прагматиків. Ми дуже різні на поверхні, але абсолютно ідентичні всередині, у нас одні цілі, одні принципи і один шлях.

Svarog – це не про архітектуру, розташування і дешеві маркетингові ходи.
Це про щоденну боротьбу над самим собою, це про безсоння і сумніви, це про руйнування шаблонів, це про не робити краще, а робити по іншому, це про виклики всередині себе, це про ставати краще з кожним днем, це вічна гонитва за досконалістю.

Ми люди – Ваші люди. Svarog – це про нас з Вами.
На століття і довше …

Ваші Рустам Логай та Олександр Немерський.

Ми люди - Ваші люди. Це про нас з Вами. На століття і довше ...
Рустам
Логай
Олександр
Немерський
Про забудовника
  • Образ
  • Цілі
  • Місія
  • Стратегія
  • Комерція

Svarog Development — це команда однодумців, яка займається девелопментом нерухомості поза рамками середньостатистичних запитів. Ми створюємо особливий простір для життя індивідуальностей. Кожна наша будівля наповнена аристократичним змістом та вимогливою життєвою позицією.
Назва компанії відсилає до імені слов’янського бога Сварога — владики всього навколишнього, що викував світ та подарував людям вогонь. Світ — як надійне житло, та вогонь — як символ домашнього затишку.

Нерухомість SVAROG Development — це квартири еліт-класу для поціновувачів з вишуканим смаком. Наші житлові комплекси стають новими архітектурними пам’ятками — міські резиденції, які захоплюють погляди й змушують обертатися кожного, хто проходить поруч.

Наша ціль — створити для вас такий комфорт, розплановуючи нові проєкти до дрібниць: від ідеї до останнього цвяху, щоб збудувати житло Вашої мрії!

SVAROG DEVELOPMENT – це більше, ніж просто будівництво, більше, ніж створення архітектури.

Цінності нашої компанії:

✔️це абсолютна прозорість та відкритість до Вас

✔️це надійність

✔️професіоналізм

✔️молодий погляд у майбутнє

✔️це вміння робити тільки найкраще

✔️це великий досвід на ринку будівництва

Цей перелік безкінця можна продовжувати…

Ми будуємо від душі…

Будуємо з любов‘ю до Вас

На віки і ДОВШЕ…

 

Наша молода компанія досвідчена та потужна. Команда висококласних професіоналів продумала кожен Ваш крок, подбала про максимальний комфорт. Технології, дизайн, планування та сервіс підкорюватимуть Вас роками.

Ми вже створюємо житло, яке задовольняє усі ваші потреби: здоров’я, спокій та самореалізація — орієнтири, якими ми керуємося в роботі. В основу нашої справи ми завжди ставимо філософію тих, хто прагне взяти максимум від життя.
Наша місія — популяризувати ідеї нового міського середовища, простору, у якому Вам захочеться жити та працювати.

Svarog Development формує нові тенденції та визначає стандарти індустрії будівництва. Стратегія компанії полягає в пошуку й реалізації нових ринкових сегментів, а також в розробці та адаптації інноваційних девелоперських проектів.

Для партнерів, які розглядають комерційну нерухомість в якості вдалої інвестиції, ми пропонуємо розміщення Вашого бізнесу під різні типи послуг: приміщення для здоров’я та спорту, відпочинку і спілкування, медицини та ресторації.
Бізнес-нерухомість у наших комплексах орієнтована на сферу краси та здоров’я, ресторацію, відпочинок та надання адміністративних послуг, що створює сприятливі умови для розвитку Вашої справи.